Skip links

Amazon FBA

G8ToUs объединяет вас, ваших партнеров по цепочке поставок и нашу команду на единой платформе, предоставляя полную прозрачность и контроль над вашими отправлениями FBA.

В динамичном мире электронной коммерции управление логистикой и обеспечение своевременной, экономически выгодной доставки в центры Amazon FBA критически важно для продавцов, стремящихся преуспеть на платформе. G8ToUs выступает ключевым партнером в этом пути, предлагая комплексный набор услуг, предназначенных для оптимизации ваших отправлений Amazon FBA от начала и до конца. От вариантов морской и воздушной доставки до таможенного оформления и складирования третьей стороной, узнайте, как G8ToUs превращает сложность логистики в упорядоченный, эффективный процесс, позволяющий продавцам  сосредоточиться на росте и прибыльности.

Морські вантажоперевезення

Логістика за ціною та ефективністю доставки товарів з Китаю має вирішальне значення. Використовуйте повне навантаження контейнера (FCL) з G8ToUs для перевезення великих партій товарів, максимізуючи ефективність використання простору контейнера. Для менших відправлень послуга часткового завантаження контейнера (LCL) пропонує рішення для спільного використання простору контейнера з іншими відправниками, оптимізуючи вартість і ресурси.

1

Повітряні вантажоперевезення

Використовуйте швидкість і точність повітряних вантажоперевезень від G8ToUs, які включають опції Air Express та Air DDP. Наша передова платформа забезпечує постійне відстеження та співпрацю, підвищуючи ефективність вашого ланцюга поставок. Підвищте свою прибутковість за допомогою всебічних рішень для повітряних вантажоперевезень від G8ToUs.

2

Митне оформлення/Страхування

Спростіть свій процес митного оформлення з G8ToUs. Наші експертні митні брокери керують процесом оформлення, включаючи страхування, від початку до кінця, забезпечуючи професійну доставку ваших товарів. Виберіть G8ToUs для безпроблемного досвіду доставки та впевненості, що ваша посилка перебуває в надійних руках.

3

3PL Складування

Досліджуйте послугу 3PL складування від G8ToUs для економічних та ефективних рішень зберігання. Наші логістично розташовані 3PL склади в Каліфорнії, Маямі, Нью-Джерсі, Торонто та Г’юстоні оснащені для прийому, зберігання та прямої доставки в центри Amazon FBA. Скористайтеся нашою цифровою системою управління, яка пропонує відстеження запасів у реальному часі, забезпечуючи безперервний контроль над вашим ланцюгом поставок.

4

amazon [#160]Created with Sketch.

Пряма доставка в Amazon FBA

G8ToUs надає комплексні логістичні послуги, спеціально адаптовані для вашого товару Amazon FBA, забезпечуючи своєчасну та акуратну доставку ваших продуктів в центри виконання замовлень Amazon по США, Великобританії, Канаді та ЄС. Наші рішення для транспортування «від дверей до дверей» розроблені так, щоб бути економічно вигідними, пропонуючи вам конкурентоспособні тарифи та мінімізовані загальні витрати.

5

Цифрова платформа

Цифрова платформа G8ToUs покращує управління вашим ланцюгом поставок, пропонуючи неперевершену автоматизацію. Вона спрощує процес консолідації відправлень, вибору варіантів бронювання та використовує аналітику, засновану на даних, для зниження витрат та прискорення часу доставки. Відчуйте пік ефективності ланцюга поставок з G8ToUs.

6

This website uses cookies to improve your web experience.
Explore